„Brat Elia. Anioł ze stygmatami zatrzymał się w moim domu”

To pierwsza książka Fiorelli Turolli na temat brata Elia. W niesamowity sposób Pan Bóg zetknął ich ze sobą po to, by na długi czas stała się dokumentalistką Jego życiowej drogi. Trudno nie zachwycić się tym, o czym pisze. Na pewno nie da się przejść obojętnie obok tego, co jest codziennym udziałem tego temperamentnego, obdarzonego niezwykłymi Bożymi Darami, Włocha. Przynajmniej ja nie spotkałem nikogo takiego, kto po przeczytaniu „Anioła…” pozostałby obojętny na miłość Pana Boga…
BR.

„Brat Elia. Anioł ze stygmatami…” Fiorella Turolli

Fragment opisu książki:

Elia jest dokładnie jak ojciec Pio, dokładnie taki sam…”
– fragment książki
We Włoszech ściągają do niego tłumy wiernych i proszą o modlitwę wstawienniczą. Posługuje charyzmatem uzdrawiania, a jego bliscy mówią także o darze bilokacji. Najważniejsza jest jednak jego niezwykła relacja z Chrystusem: brat Elia jest stygmatykiem oraz człowiekiem, któremu Chrystus pozwolił utrwalić swoje oblicze na fotografii. Brat Elia to najbardziej niezwykły współczesny mistyk, porównywany przez wielu z potężnym świętym XX wieku – ojcem Pio. Jego bliskość z Jezusem jest tak głęboka, że każdego roku w Wielki Tydzień obficie krwawi, fizycznie przeżywając pasje.

Na tej stronie nie zajmujemy się sprzedażą. Książkę wydało wydawnictwo Esprit (2017) i jest do zakupienia w księgarniach stacjonarnych oraz w internecie.