Brat Elia nie działa sam

Brat Elia Cataldo, z włoskiej wspólnoty apostolididio.it. Kim jest człowiek, uznawany za jednego z najbardziej niezwykłych stygmatyków i mistyków XXI wieku?

Odkąd uzyskał jasność dotyczącą swojej życiowej misji, rozpoczął tworzenie wspólnoty. Nie jest samotnym wilkiem mianującym się prorokiem, lecz sługą braci i założycielem wspólnoty ludzi, którzy zechcieli pójść za Jezusem.

Jak napisano o nim, włoski mistyk i stygmatyk brat Elia Cataldo jest wyraźnym znakiem działania Bożej Łaski we współczesnym świecie. Ten żyjący w ubóstwie i czystości pośród założonej przez siebie wspólnoty Apostołów Bożych charyzmatyk, często pielgrzymuje po świecie ze swoim wyjątkowym świadectwem. Jego słowa i spotkania z nim są zawsze pełny wiary oraz znaków, które zostawia za jego pośrednictwem sam Pan Bóg.

Przeczytaj więcej o bracie Elia

W roku 2019 odwiedził On dwukrotnie Polskę, spotykając się z ludźmi w kilku diecezjach. Spotkaniom jak zawsze towarzyszyły tłumy ludzi pragnących spotkać na swojej drodze żywego Boga. Można Go także odwiedzać we Włoszech, w jego wspólnocie Apostoli di Dio.

Brat Elia
Brat Elia

W trakcie pandemii koronawirusa, brat pozostał w murach swojego klasztoru. Nie zaprzestał jednak swojej misyjnej działalności. Za pomocą transmisji online codziennie łączy się ludźmi na całym świecie w modlitwie różańcowej. Co niedzielę transmitowana jest także Msza św. z Jego udziałem, podczas której wygłasza do ludzi na całym świecie swoje słowa.

Jeśli chcesz dołączyć do transmisji online kliknij tutaj.